PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851160}

Jaguar

5,8 340
ocen
5,8 10 1 340
Jaguar
powrót do forum serialu Jaguar

Nikt o nim nie mówi

ocenił(a) serial na 8

Dziwne, bo Netflix zwykle promuje swoje hiszpańskie produkcje, a o tym serialu… cisza. Żadnych materiałów przedpremierowych, jak np. w przypadku „Sky Rojo” (który moim zdaniem jest gorszy od tej produkcji), nie za bardzo się gdziekolwiek wyświetla.

A moim zdaniem szkoda, bo realizacją przypomina szpiegowsko-gangsterskie produkcje z lat 90. Trochę też tu inspiracji Tarantino, głównie motywem „House of the rising sun” i planszami informującymi o etapie akcji. Mnie ten serial kupił nastrojem od samego początku – odkąd usłyszałam kawałek z czołówki, który świetnie pasuje do wydarzeń.

Mimo że trochę tutaj takich „akcyjniakowych” głupotek, to całościowo ten serial wypada bardzo spójnie i inspiruje się prawdziwymi wydarzeniami. Zarówno Aribert Heim i Otto Bachmann są postaciami, które (niestety) faktycznie żyły, a sama Isabel bardzo przypomina mi Dolores Ibarruri – tyle że ze szpiegowskim vibem. Zresztą nawet ci bohaterowie, którzy są czysto-fikcyjni, i tak są bardzo zgrabnie zarysowani, nieźle napisano ich historie. Na tyle, na ile da się coś opowiedzieć w tak krótkim czasie, bo wydaje mi się, że te 6 odcinków to zdecydowanie za mało. Z jednej strony wygląda to tak, jakby Netflix puścił "wersję próbną" i wypatrywał reakcji, z drugiej... jest potencjał na 2. sezon.

Więcej opowiadam tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DAUn7qGZsFg

ocenił(a) serial na 3
Alexandraaa

Nie promują bo to słabizna

Alexandraaa

Pewnie specjalnie nie promowali, bo tu kupa jest

ocenił(a) serial na 8
Alexandraaa

Alexandraaa, serial rzeczywiście przyzwoity, z potencjałem na kontynuację. Zadziwia mnie brak promocji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Alexandraaa

mnie zadziwia ze na apce netflixa sam sie pobral, a go na pewno nie dodawalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones