PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 961
ocen
6,9 10 1 150961
6,6 18
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

7.0 ? za co? przez caly film prawie w ogole nie czulem strachu i to ma byc horror? nizej oceniane horrory sa bardziej straszne. Ogladajac horror po prostu chce sie bac, a nie rozkminiac jakis dramat rodzinny.

razielospl

Najgorszy film jaki widziałem...

ocenił(a) film na 6
razielospl

Nie wiem czy zauważyłeś ale ten film to dramat.
A w filmie chodzi o coś więcej niż tylko o straszenie, a film jest po prostu piękny i wspaniały. Dla tych rozumnych i z wyobraźnią. Pełen matczynej miłości.

ocenił(a) film na 4
Hobbit1

Dramat, Horror. Gdzie ten horror?

ocenił(a) film na 6
razielospl

A mnie ten film bardzo straszył.

razielospl

Nie jest straszny!! Na stos z tym gniotem!! Horror nie musi być straszny. Zresztą to, że jest na filmwebie klasyfikowany jako horror to nic nie znaczy. Jak chcesz się bać to oglądaj filmy, które mają straszyć... Z Twojego wywodu można wywnioskować tylko tyle, że znasz się na horrorach jak wilk na gwiazdach.

ocenił(a) film na 4
tokyo 666

łojezuuuu. Gdybyś chociaz troche wiedział jaka jest roznica miedzy Thrillerem a Horrorem to nie byłoby tej spiny. Ten caly sierociniec mial za duzo Thrillera a za malo horroru i basta. Co to za horror ktory obejrzalem bez zadnego poczucia grozy, strachu itp. parodia :P

razielospl

Gdybyś Ty chociaż trochę wiedział o czym mówisz to nie byłoby tej spiny bo nie byłoby tak głupiego tematu na forum.

ocenił(a) film na 4
tokyo 666

sry mistrzu. Tylko ja w porownaniu do ciebie rozróżniam gatunki filmow. Nara :D

razielospl

Nie jestem mistrzem. Horror nie musi straszyć. Zapamiętaj te dwie cenne uwagi. Pozdro.

ocenił(a) film na 9
tokyo 666

Dokładnie. Poza tym jeszcze są różne rodzaje strachu. Ja na przykład - jako matka - czułam przerażenie. Nie musi być potworów, by paniczny lęk ściskał za gardło.

tokyo 666

Ja tam horror oglądam tylko po to żeby się przestraszyć. Horror musi straszyć inaczej nie jest horrorem. Tak samo jak komedia musi rozśmieszyć inaczej nie jest komedią .

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Istnieje wiele komedii, które nie śmieszą, jednak nadal to komedie.

brzezislaw

Bzdury piszesz. Jeżeli komedia nie jest śmieszna nie ma prawa być komedią.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Problem w tym, że poczucie humoru to bardzo subiektywny temat. W większości przypadków teraz metkuje się film mianem komedii, dlatego że "miał być śmieszny". Momentami bywa tak, że żart porusza tylko garstkę ludzi przez zbytnią patetyczność lub prostotę. W takim wypadku film można powiedzieć, że jest komedią mimo, że nie śmieszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones