PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 961
ocen
6,9 10 1 150961
6,6 18
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec
Klopsik1988

Producentem filmu jest Guillermo del Toro ;)

Albertino

Który jest matką i ojcem tej produkcji, zatem dziecko musi być podobne do swoich rodziców ;)

Klopsik1988

Mam nadzieje, ze film ten jednak nie bedzie przesadnie podobny do 'Labiryn tu fauna'. Nazwisko del Toro obiecuje ciekawa, mroczna produkcje, ale kopiowanie dziela Meksykanina byloby idiotyzmem. Poczekam z ocena, az obejrze ten 'Sierociniec'.

Thommy

Eeee, ten film jest o czymś zupełnie innym. To jest poza tym horror, a "Labirynt fauna" nim raczej nie był. A "Sierociniec" raczej jest niezły, bo nominowano go do wielu nagród i do Oscara pewnie też go nominują. Ja tam się nie martwię - na dodatek już w USA chcą kręcić remake ;) Musi być dobry.

Albertino

"Sierociniec" raczej nie jest "Labiryntem fauna" numer 2. Jeżeli jest w tym filmie jakieś duże nawiązanie do Del Toro, to chyba tylko takie, że meksykański reżyser podobny temat przedstawił w "Kręgosłupie diabła". 14 nominacji do nagród Goya z pewnością zaostrza apetyt na ten film.

ocenił(a) film na 4
La_Pier

Mam nadzieję, że Del Toro tym razem powstrzyma sie od czerwonej, klamliwej propagandy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones