PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 961
ocen
6,9 10 1 150961
6,6 18
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

Może ktoś wierzyć, lub nie, ale ten film zwiastował narodziny mojego wyjątkowego dziecka, wprawdzie stało się to lata później, ale nigdy tak nie płakałam, a w zasadzie było to po raz pierwszy na filmie, nigdy też nie czułam się jakby w skórze tej kobiety. Obraz ten dedykuję wszystkim rodzicom autystyków, bo jest o desperackiej próbie przeniknięcia do rzeczywistości, jaka siedzi w głowie tych niezbadanych tajemniczych umysłów, a zapewne niejedna matka oddałaby życie, aby móc poznać przyczynę i cały zakres emocji kryjących się w głowie ukochanej istoty, która egzystuje zupełnie na innym poziomie doznań, ale też skrywa szereg tajemnic. I poznać przyczynę oddalenia, a wreszcie nawiązać ponowny kontakt z kimś, kto kiedyś był blisko, a potem gdzieś się zagubił. Koniec filmu podaje banalny powód, zapewne tak samo prozaiczna jest przyczyna każdej z chorób, a lekarstwo na wyciągnięcie ręki, tylko nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle zdołamy je odkryć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones