PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 927
ocen
6,9 10 1 150927
6,5 17
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

SPOILER
................................................................................ ................................................................................ .................. .
Mali socjopaci, którzy doprowadzili do śmierci kolegi. Matce mogło po tym odbić i je
potruła... Nie tłumacze jej,ale też należy pomyśleć jaki koszmar przeżywała ( co wspaniale
widać po Laurze).

A co do filmu 8/10, wspaniały scenariusz, gra aktorska, muzyka i napięcie :)

ocenił(a) film na 5
Kamila186

Widzę, że Twój wpis ma już jakiś czas, ale spodobał mi się ten komentarz i dlatego właśnie chciałem się do niego odnieść. Oczywiście, że tak, to była banda wrednych gówniarzy, którzy po prostu znaleźli kozła ofiarnego w najsłabszym ogniwie. Zwyczajnie zapragnęli się nad chorym kolegą poznęcać i stało się tak jak widzieliśmy. Każdy rodzic na miejscu matki jeśli nawet nie zachowałby się podobnie to przynajmniej życzyłby im jak najgorzej za takie pastwienie się nad swoim dzieckiem. Sam jako ojciec jestem w stanie zrozumieć jej motyw i dlatego właśnie ośmielę się stanąć w tym konkretnym przypadku w jej obronie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones