PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 970
ocen
6,9 10 1 150970
6,6 18
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 8

Może ktoś polecić podobne i równie dobre współczesne horrory?

ocenił(a) film na 8
johnnyqq

Może już oglądałeś, ale polecam horror "Inni" z Nicole Kidman - podobny, powiem więcej - dużo lepszy od "Sierocińca". Miłego seansu :-)

ocenił(a) film na 8
misery76

Dzięki, ale niestety już widziałem ten film. Również uważam, że jest lepszy od sierocińca, jeśli nie najlepszy w ogóle film o tematyce duchów z ostatnich lat- moim zdaniem oczywiście;d

johnnyqq

mozesz nacisnac na stronie tego filmu kraj ,,Hiszpania'' wyskoczą Ci jedne z najlepszych filmy ;) Hiszpanskie produkcji wgl sa najlepsze z moi zdaniem ;) bedziesz tam miał rowniez pare horrorow, a w podobnym klimacie do Sierocinca moge polecic wlasnie Innych, bezbłednym film, Egzorcyzmy Emily Rose, Szepty, Sick House, Ty bedziesz nastepna, Oddział :D, Nieznajomi, Opętanie, Droga bez powrotu III ... :) mam nadzieje, ze podrzuciałam cos ciekawego

ocenił(a) film na 8
mefistofelcia1

Dzięki za sugestie, na pewno się wezmę za te filmy ;d

ocenił(a) film na 9
johnnyqq

Możesz spróbować "Dom snów". Podobne ale inne...

ocenił(a) film na 8
johnnyqq

"Kręgosłup diabła" i "Oczy Julii", ten drugi to raczej thriller ale też niezły.

ocenił(a) film na 8
enchant

Oczy Julii już oglądałem i niestety muszę przyznać że, bardzo mnie rozczarował, zapowiadało się interesujące, ale z każdą chwilą oglądania film tracił moich oczach

ocenił(a) film na 8
johnnyqq

może "Nieproszeni goście", naprawde fajny

ocenił(a) film na 6
johnnyqq

1408,szepty,kobieta w czerni

ocenił(a) film na 10
johnnyqq

Polecam "Szepty" [The Awakening], "Nieznajomi", "Szepty w mroku" [Saint Age].

Nie są z typu "BUM KUR#@, PRZESTRASZ SIĘ". Potrafią bardzo długo utrzymać w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones