PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 905
ocen
6,9 10 1 150905
6,5 17
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

Po kilku godzinach układania tego filmu w spójną i logiczną według mnie całość doszłam do wniosku,że:
-To Thomas zamknął matkę Simona w łazience bo chciała zdjąć jego maskę co wkurzyło go po przeżyciach za życia,
-Simon umarł po zamknięciu schowka z metalowymi przedmiotami w dniu imprezy. Chłopiec stał przy drzwiach (być może miał już wychodzić z piwnicy jak usłyszał hałasy tych drutów) i wtedy metal przebił drzwi wbijając się mu w głowę a następnie wypadł za barierkę,
-Odgłosy to Simon(duch) lub duchy dzieci chcą pokazać bohaterce piwnice w której leży jej martwy syn,
-Staruszka idzie do miejsca gdzie były zwłoki zamordowanych przez nią dzieci by schować je w innym miejscu by rodzice Simona w razie remontu nie odnaleźli ich

A Wy jakie macie przemyślenia? :)

ocenił(a) film na 7
Vengie

Ale jak zmarła Laura ??

giovanni50

Połknęła tabletki...

ocenił(a) film na 7
agara78

Też fakt

ocenił(a) film na 6
Vengie

Simon zmarł z wycieńczenia, ponieważ nie mógł się wydostać, gdy te metalowe przedmioty zabarykadowały drzwi. Nocne stukanie to były rozpaczliwe próby dziecka zwrócenia czyjejś uwagi.

ocenił(a) film na 6
Vengie

Niby happy end, a dla męża tragedia. Zmarła żona i syn.

ocenił(a) film na 7
Vengie

A nie skręcił sobie karku spadając z rozwalonych schodów?

ocenił(a) film na 7
Vengie

Tylko że Laura znalazła syna właśnie w tej masce ,czyli według ciebie ,Tomas założył mu maskę po tym jak Simon spadł za barierkę i się zabił ,nie uważasz że to nie logiczne ?W masce to był Simon był na matkę zły że go okłamywała ,dlatego ją zamknął w łazience.

ocenił(a) film na 7
Vengie

Przemyślałam to i stwierdzam że masz rację,to był Thomas ,przypomniało mi się ,że było powiedziane,że na przyjęciu nikt nie widział chłopca w takiej masce .Tylko jedna rzecz mnie nurtuje dlaczego nikt nie zainteresował się gdzie podziały się dzieci i ta kobieta chodziła sobie bezkarnie tyle lat .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones