PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 905
ocen
6,9 10 1 150905
6,5 17
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

EEEK

ocenił(a) film na 8

OBEJRZAŁEM
NIEEE.
Dzisiaj nie idę spać. Dzisiaj czuwam.
Ze standardowym nożem kuchennym.
Ze strzelbą.
I z pistoletem, który od dzisiaj będzie towarzyszył nożu pod moją poduszką.
...

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

... wszędzie zapalone światła :) Cały ten drobny zestaw przyda się po takim seansie , dawno temu oglądałem ten horror , ale do dzisiaj pamiętam niektóre sceny z dreszczykiem. To prawie jak trauma :)

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Dzięki że przypomniałeś mi ten film, robię sobię maraton MLP albo będę miał koszmary ¬_¬

MumciurMaster

A ja dziękuję za Twój pierwszy komentarz tutaj ;P Uśmiałam się :D I tak, też czuwałam po obejrzeniu tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

Trzeba totalnie nie zrozumieć tego filmu, żeby pisać takie bzdury...

ocenił(a) film na 3
MumciurMaster

Naprawdę? To naprawdę kogoś przestraszyło? To może ktoś mi w końcu powie, co jest w tym filmie strasznego?

ocenił(a) film na 4
pani_sroka

Też nie wiem co... jestem bojaźliwa, ale ten horror mnie nie wystraszyl w ogóle.

ocenił(a) film na 9
beciami

cała historia jest przrażająca. Historia zdeformowanego chłopca, dzieci spalone w piecu, psychoza Benigny - to wszystko jest przesmutne i upiorne. Mnie przeraża dużo bardziej, niż jakaś piła np.

ocenił(a) film na 7
lenatochman

Otóż to. Ale jeśli komuś trzeba to tłumaczyć, to... chyba marny trud.

ocenił(a) film na 5
MumciurMaster

Nie zrobił na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, głównie za sprawą fabuły która jednak niezbyt przypadła mi do gustu ale przyznaje, że w nocy śniły mi się dziwne rzeczy i obudziłem się raz dość mocno przerażony z takim bardzo nieprzyjemnym uczuciem :)

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

Obejrzałem naprawdę masz rację straszne dziś tez nie zaspie ocena 8/10

ocenił(a) film na 5
MumciurMaster

Ten film wcale nie jest straszny XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones